Aukcje i licytacje w USA: znajdź samochód

Jak szukać odpowiedniego auta?

 

Zakup samochodu w procesie indywidualnego zamówienia rozpoczyna się od wyszukania aukcji na jednym dostępnych portalów. Aby inwestycja była się udana, należy wpierw dokładnie przemyśleć wszystkie opcje i wziąć pod uwagę wiele czynników. Licytacje używanych i uszkodzonych aut w USA oferują tak szeroki wybór, że łatwo się pogubić. Dlatego udzielamy klientom profesjonalne porady i pomoc w podjęciu decyzji.

 

Wiele osób obawia się kupowania używanego samochodu poprzez aukcje w USA z racji braku możliwości osobistego obejrzenia go i jazdy próbnej. Nasza firma oferuje usługi rzeczoznawcy oraz darmowy autocheck, czyli dokładny raport o stanie auta, stopniu jego zużycia lub uszkodzenia, liczbie właścicieli, informacje o przebytych wypadkach, zgłoszonych usterkach. Dzięki temu klient uniknie nieprzyjemnych niespodzianek i może mieć pewność, że nie przepłaca.

 

 

Auta uszkodzone

 

 

Auta nieuszkodzone

 

Wybrany przez Państwa pojazd oznakowany jest numerem LOT NUMBER.

 

Jak powinna przebiegać licytacja aut w USA?

 

Każdego roku przeprowadzamy kilkaset transakcji, więc możemy dać gwarancje, że udostępnione przez nas portale aukcyjne są uczciwe, a zakupy w nich bezpieczne. Wybrany przez Państwa pojazd oznakowany jest numerem LOT NUMBER. Proszę o wysłanie na nasz emaila (warszawa@usacars.net.pl) linku do aukcji lub numeru LOT NUMEBR wraz z nazwą domu aukcyjnego. W informacji zwrotnej otrzymacie Państwo od nas opinię na temat pojazdu oraz uwagi. Ustalamy (e-mailowo lub telefonicznie), do jakiej kwoty chcą Państwo licytować dany pojazd oraz obliczmy wszelkie koszty sprowadzenia auta do Polski, w tym opłaty podatków i akcyzy. Oferujemy pomoc w rejestracji w urzędzie i załatwianiu innych formalności.

 

Dlaczego warto sprowadzić auto ze Stanów?

 

Coraz więcej osób jest zainteresowanych nabyciem używanego pojazdu zza oceanu. Najlepszym sposobem na zakup auta jest wylicytowanie go i sprowadzenie do Polski. Samochody ze Stanów Zjednoczonych mają wiele zalet: specyfika rynku motoryzacyjnego powoduje, że można kupić używane samochody z USA w wyjątkowo korzystnych cenach, a dzięki temu, że są często trudno dostępne w Europie, wyróżniają się.

 

Aukcje w USA oferują też samochody uszkodzone w bardzo niskich cenach, które po imporcie do Polski oddaje się do naprawy. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi blacharskie i lakiernicze, więc klienci nawet po wylicytowaniu uszkodzonej sztuki, mogą ją dostać naprawioną “pod klucz”. Są też wielbiciele motoryzacji, którzy kupują uszkodzone samochody z USA, żeby samodzielnie je doprowadzić do wymarzonego stanu.