O nas

Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna.
Sprowadzamy kilkaset aut rocznie, przy czym robimy to fachowo, uczciwie i sprawnie!

Zajmujemy się sprowadzaniem aut ze Stanów Zjednoczonych, od 2003 r.

Firma zajmuje się zakupem i sprowadzaniem do Polski na Państwa życzenie nowych, używanych i powypadkowych: aut, motocykli, łodzi, skuterów wodnych itd. z największych amerykańskich Domów Aukcyjnych: Copart, IAA, Manheim, Ebay, itd.

Właścicielem strony autausa.waw.pl jest Mecca sp. z o.o.

 

Gwarantujemy Państwu pomoc przy wyborze pojazdu, fachowe doradztwo, załatwianie wszelkich formalności związanych z kupnem i przetransportowaniem pojazdów do Polski. Jako jedna z nielicznych firm udostępniamy Państwu możliwość osobistego uczestniczenia w licytacji wybranego przez Państwa pojazdu, dzięki czemu znają Państwo faktyczne ceny zakupionego przez siebie pojazdu!

 

Ceny pojazdów w Stanach zjednoczonych są znacznie niższe od cen na rynkach europejskich, nawet przy uwzględnieniu wydatków związanych z transportem, procedurami celnymi oraz wszystkimi pozostałymi kosztami. Poza niższą ceną, samochody importowane z USA mają znacznie bogatsze wyposażenie w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku europejskim. Są z reguły w dobrym stanie technicznym, charakteryzują się często bardzo dobrze utrzymanym wnętrzem i doskonałym stanem zawieszenia ze względu na drogi, po których jeździły.